O nas

Kim jesteśmy ?

Motorpol Wrocław

Motorpol Wrocław jest największym salonem samochodoym we Wrocławiu a tym samym jednym z największych salonów samochodowych w Polsce. Historia działalności na rynku wrocławskim w branży motoryzacyjnej sięga ponad 25 lat. Zakup nowego samochodu to fascynująca podróż, w którą chcemy Państwa zabrać.

Dzisiaj jako nowoczeny obiekt posiadamy pod swoim dachem autoryzowane salony sprzedaży oraz serwisy kilku marek z grupy Volkswagen. Pod naszym dachem znajduje się ŠKODA, VOLKSWAGEN, SEAT, i CUPRA, a także vany, busy i samochody dostawcze z gamy Volkswagen Użytkowe. Wspieramy klienta w procesie zakupu a także sprzedaży samochodu na każdym etapie. Serwisujemy wszystkie powyższe marki. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup auta. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych. Przeglądy rejestracyjne zrealizujecie Państwo w Stacji Kontroli Pojazdów. W przypadku kolizji drogowej oferujemy usługi profesjonalnego działu blacharsko-lakierniczego w Centrum Napraw Powypadkowych. 

Doradzamy i pomagamy dając przestrzeń do podjęcia dobrych decyzji.

Motorpol Wrocław Autoryzowany Salon i Serwis ŠKODA

Jesteśmy autoryzowanym slaonem marki Škoda. Poza sprzedażą samochodów świadczymy usługi z zakresu serwisu a także sprzedaży części oraz akcesoriów czeskiej marki z Mladá Boleslav. Zaprasza do świata marki Škoda gdzie króluje dynamiczny desig, przemyślane rozwiązania i przyjemność z jazdy. Wszystkie nasze samochody, zaprjektowane są tak, by być niezawodnymi oraz praktycznymi na długie lata. Odwiedź nasz salon i sam sprawdź naszą ofertę w asyście product experta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Motorpol Wrocław Sp. z o.o.

Aleja Karkonoska 81
53-015 Wrocław

NIP: 8992754076

Regon: 022418188

KRS: 0000510619

Numer konta bankowego ŠKODA: 40 1240 3103 1111 0010 8716 0973