Rowery ŠKODA

Wybierz aktywny tryb życia w najlepszej dla siebie przestrzeni.

Kolekcja rowerów ŠKODA to połączenie nowoczesnej i nieprzeciętnej stylistyki, która nawiązuje do wizerunku marki. Marka nie od dziś związana z kolarstwem sygnuje rowery swoim logtypem. Ogromna różnorodność produktów, dzięki której każdy miłośnik dwóch kółek znajdzie coś dla siebie. Zarówno ci, którzy uwielbiają sportową, ekstremalną jazdę, jak i miłośnicy jazdy rowerem po mieście, czy najmłodsi cykliści - każdy może liczyć na rower idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Jazda na rowerze to nie tylko styl życia.

Rowery ŠKODA Made by SUPERIOR

ŠKODA EBIKE

EBIKE

Połączenie znakomitego wyglądu z zaawansowanymi technologiami - a wszystko to w formie przyjemnej dla użytkownika. Silnik elektryczny dysponuje mocą 250W/50nM, rozpędzając rower aż do prędkości 25 km/h.
Rower dostępny w dwóch rozmiarach. 

ŠKODA EBIKE Lady

EBIKE LADY

Rower eBike Lady zapewnia większą wydajność przy mniejszym wysiłku. Zaawansowany napęd elektryczny Shimano STePS działa w trzech różnych trybach: eco, normal, high. Jazda może być samodzielna, gdyż mechanizm wspomagający można wyłączyć. 
Rower dostęny w dwóch rozmiarach. 

ŠKODA VOITURETTE

VOITURETTE

Rower wyróżnia się solidną ramą ze stali, oponami o wysokim profilu zapewniającymi wysoki komfort jazdy, a także wygodnym siodełkiem. Tym minimalistycznym pojazdem możesz się przemieszczać na krótki dystansach, a także w nizapomniamy stylu dotrzeć na spotanie towarzyskie.
Rower dostępny w dwóch rozmiarach. 

ŠKODA stretchgo

STRETCHGO

StretchGO przypomina inteligentnie zaprojektowany samochód. Jest niezwykle kompaktowy, ale może wiele zaoferować także wysokim osobom. Wykonany z nowoczesnych komponentów, z wygodną geometrią do poruszania się a po złożeniu łatwy do zmieszczenia w bagażniku samochodowym.

ŠKODA MTB FULL

MTB 29 FULL

Korzenie, kamienie, przesiąknięta wodą ziemia... pełna amortyzacja i 29-calowe koła świetnie spisują się w wymagającym terenie. Amortyzacja "wygładza" nierówności, utrzymując tylną oponę w ciągłym kontakcie z podłożem a jak trzeba na podjazdach pomoże blokada skoku. 

ŠKODA MTB 29

MTB 29

Rama o zaawansowanej geometrii jest niezwykle skrętna i znacznie łatwiejsza w prowadzeniu od większości rowerów z kołami o rednicy 29 cali. Dodatkowo pozycja rowerzysty jest bardziej komfortowa.
Rower dostępny w dwóch rozmiarach.

ŠKODA MTB LADY

MTB LADY

Atrakcyjny desigm znakomita ergonomia, sprawdzona technologia i potężne hamulce. Obniżona rura ramy, która umożliwia wygodniejsze wsiadanie. Szersza kierownica zapewnia większą stabilność i ułatwia prowadzenie. 
Rower dostępny w dwóch rozmiarach. 

ŠKODA KID 16

KID 16

Zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Nadaje się idealnie do nauki dzięki bocznym kółkom, które można zdemontować. Aluminiową ramę uzupełniają dodatki w postaci ochronnej pianki, która zwiększa bezpieczeństwo.

ŠKODA CITY

CITY

Ponadczasowa elegancja modelu CITY rzuca się w oczy w centrach miast, kontrastując z minimalistyczną architekturą współczesnych dzielnic biurowych. Sercem napędu jest piasta Nexus z bezobsługowym hamulcem i niezawodną przerzutką wewnętrzną o 7 biegach.
Rower dostępny jest w rozmiarze 21''.

ŠKODA CITY LADY

CITY LADY

Idealny wybór dla kobiet poszukujących stylowego roweru do codziennej jazdy, sobotnich wypadów na zakupy i niedzielnych przejażdżek. Rower ten powstał z myślą o komfortowym przemieszaniu się po ulicahc miasta. Wyposażono go w 19-calową ramę zaprojektowaną w sposób ułątwiający wsiadanie, opony o wysokim profilu oraz wygodne siodełko. 

ŠKODA ROAD ELITE

ROAD ELITE

Model szosowy ŠKODA Road Elite wyróżnia niezwykle wytrzymał rama Carbon Road Race CRB. Rower zawiera liczne rozwiązania, których celem jest maksymalizacja osiągów oraz uproszczenie czynności związanych z serwisowaniem i eksploatacją. 
Rower dostępna w trzech rozmiarach.

ŠKODA ROAD

ROAD

Idealnie nadaje się do jazdy po utwardzonych drogach. Geometrię ramy zaprojektowano w sposób maksymalizujący efektywność przeniesienia energii oraz zapewniający śwetne prowadzenie nawet na najtrudniejszych trasach. Rower wyposażony jest w lekki karbonowy widelec.
Rower dostępna w czterech rozmiarach. 

Skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie ofertę na rower a także akcesoria.

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

Telefon: +48 71 778 98 99
E-mail: sklep@motorpolwroclaw.pl